Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Güneş Enerjisi Santralleri

 

Taahhüt ettiği her işte kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olan AR Elektrik Güneş Enerjisi Santralleri, alanında da aynı ilkeleri benimsemiştir. Günümüze kadar yaklaşık 35 MWp kurulu gücü ve devam eden projeleri ile hizmet vermeye davam etmektedir.

 

Alçak Gerilim Çözümleri

 

AC-DC Besleme Panoları, AC-DC Kumanda Panoları, Kompanzasyon Çözümleri Akü-Redresör Çözümleri, UPS Sistemi Çözümleri, Jeneratör ve Transfer Panoları, Fabrika Aydınlatma Çözümleri. Merkezi kontrol ve ark hatası korumasını içeren alçak gerilim güç ekipmanları ve devreleri koruma sağlayan şalt çözümleri. Elektrik tesisatlarının ve uygulamaların bağlantı, koruma ve kontrol ihtiyaçları için eksiksiz alçak gerilim ürün çözümleri.

 

Orta-Yüksek Gerilim Çözümleri

 

Modüler Hücre ve Beton Köşk Çözümleri, Orta Gerilim Kompanzasyon Çözümleri, Trafo İndirici Merkezleri, Hidroelektrik Enerji İletim Hatları, Güneş ve Rüzgar Enerjisi Montaj ve Projelendirilmesi. Enerji izleme ve yönetim sistemleri trafo merkezleri ve orta gerilim şalt tesislerinde kullanımı olan çözümler.

 

Enerji Nakil Hatları

 

Enerji iletim ve dağıtım hatlarında müşteri talebine ve proje standartlarına, kanun ve ilgili yönetmeliklere uygun olarak her çeşit direk ve iletken tipinde projelendirilmesi ve saha da uygulanması konusunda sektörün öncü firmaları arasındadır.

 

Plan, Proje, Taahhüt, Müşavirlik

 

Ar Elektrik ulusal ve uluslararası piyasada alçak gerilim, orta gerilim, yüksek gerilim, üretim tesisleri, enerji nakil hatları, fabrika kurulumu, otomasyon sistemleri ve malzeme taahhüt hizmetleri vermektedir. Ar Elektrik bünyesinde bulundurduğu nitelikli teknik personel, geniş araç parkuru ile verdiği taahhütleri zamanında ve kaliteli bir şekilde teslim etmeyi ilke edinmiştir.

 

Otomasyon Sistemleri PLC ve SCADA

 

Günümüz teknolojisinde kuruluşlara özel çözümler gerekmektedir. Ar Elektrik Elektronik A.Ş. kuruluşları analiz ederek ileriye dönük, fabrikaların sürekliliğini, enerji verimliliğini ve yönetimini sağlayan, her türlü erişimi sağlayan kalıcı yazılım uygulamaları ve projelere imza atmaktadır.

 

Otomasyon Çözümleri

 

Makinelerin otomasyonunda makine, insan gücü yerine geçerken kendi işini yine kendisi kontrol etmekte ve hataları düzeltmektedir. Üretim miktarı ve kalitesi otomasyon sisteminin sağlamış olduğu avantajlar doğrultusunda artmaktadır. Otomasyon sistemler enerji verimliliği sağlamakla ekonomiye katkı sağlamaktadır.

 

 

Hidro Elektrik Santrallerinin ENH'ları ve Scada Sistemleri

 

Scada sistemi tüm tesisin izlenmesi ve kontrolüne olanak sağlayan, redundat (yedekli) yapıda kontrol sistemidir. İletim Sistemi: Hidroelektrik santrallerinde kontrollü ve planlı olarak elde edilmiş elektrik enerjisinin OG veya YG ile ulusal şebekeye aktarılmasını sağlar.

 

Elektrikli Araçlar Şarj istasyonu Kurulum Hizmetleri AC/DC

 

Şarj İstasyonlarına Daha Yakın Olun

Elektrikli araçların ihtiyaç duyduğu şarjı sağlamak için profesyonel bir şarj istasyonu kurulum hizmetine mi ihtiyacınız var? AR ELEKTRİK, sizin için burada! Elektrikli araçların en iyi performansı sunmasını sağlamak için endüstri lideri, şarj istasyonu kurulum hizmetimizle size yardımcıyız.